Analist Michael van de Poppe, yükseliş beklediği kripto paraları açıkladı

0

Kripto para analisti ve trader Michaël van de Poppe, yükseliş beklediği beş kripto para ünitesini takipçileri ile paylaştı.

Polkadot (DOT)

Yayımladığı yeni bir görüntüde Van de Poppe, Polkadot’un (DOT) ağır bir direnç alanını ortadan kaldırırsa güçlü bir ralliyi ateşleyebileceğini belirtti.

Cosmos (ATOM)

Trader’ın listesindeki bir öbür kripto para, geliştiricilere bilgi alışverişi yapabilen farklı blockchain oluşturmada yardımcı olmayı ve merkezi olmayan bir Blockchain İnterneti oluşturmayı amaçlayan bir platform olan Cosmos (ATOM). Van de Poppe’ye nazaran Cosmos, kritik dayanak düzeyi olan 16 doları tutmayı başarırsa, yükseliş trendini yine başlatabilir.

Tezos (XTZ)

Tanınan analistin listesindeki sıradaki kripto para akıllı mukaveleler platformu Tezos. Van de Poppe’ye nazaran, XTZ/BTC paritesi 0,00011 BTC’lik direnci kırarsa yüzde 70’in üzerinde yükselerek 0,00019 BTC’ye yükselebilir.

Synthetix (SNX)

Merkezsiz finans platformu Synthetix’e gelince, kripto para stratejisti, kilit bir düzeyin üzerinde kalırsa Bitcoin’e (SNX/BTC) karşı pahasının iki katına çıkabileceğini varsayım ediyor.

Van de Poppe’nin SNX/BTC için gayeleri, şu anda 16,99 dolar bedelinde olan 0,00036 BTC ve 0,00042 BTC yahut 19,83 dolar.

Chainlink (LINK)

Analistin radarındaki son kripto para, Bitcoin çiftinde merkezi olmayan Oracle platformu Chainlink (LINK/BTC). Van de Poppe’ye nazaran, LINK/BTC bir yükseliş trendini ateşleyebilmeden evvel bir düşüş görebilir.

Van de Poppe, LINK/BTC çiftinin 0,00041 BTC’ye dokunursa ve 0,00045’i dayanak olarak geri alırsa tabana vurabileceğine inandığının da altını çiziyor.

Bu makale birinci olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku