Analistler, Bitcoin’in 50 bin dolarda reddedilmesi hakkında ne düşünüyor?

0

Bitcoin’in 50 bin dolardan reddedilmesi, analistleri endişelendirmedi ve kâfi takviyenin bulunduğunu düşünüyorlar.

Kripto para ekosisteminde son haftalarda görülen coşku, 26 Ağustos sabahı Bitcoin’in 50 bin dolardan reddedilmesiyle hafifledi. Bitcoin, 50 bin dolar civarından reddedildikten sonra 46.457 dolara kadar geriledi ve daha sonra boğaların denetimi yine ele geçirmesiyle birlikte düşüşü durdurdu.

En büyük kripto para boğalar ve ayıların savaşı ortasında kalmışken, analistler Bitcoin’in perşembe günü gösterdiği fiyat performansı ve BTC’yi nelerin beklediğine ait farklı görüşlere sahip.

“Bitcoin fiyatı bir müddet düşüş gösterebilir”

Ünlü analist Michaël van de Poppe, 50 bin doların kritik değere sahip bir düzey olduğunu düşünüyordu. Analist, Twitter gönderisinde değerli dayanak ve direnç düzeylerini açıkladı.

Van de Poppe’a nazaran Bitcoin, son düzeltmeden sonra bir süreyi daha paha kaybıyla geçirebilir. Tekrar de analist, 44 bin dolarda değerli bir dayanak bulunduğunu ve bu takviyenin kripto paranın daha fazla bedel kaybetmesine mahzur olacağını düşünüyor.

Analist, mevcut düşüş trendinin son bulması için ise 51 bin dolar düzeyinin geçilmesi gerektiğini ileri sürdü.

Van de Poppe, şöyle belirtti:

46.200 dolar dayanağı izleniyor

Kripto odaklı bilgi izleme kaynağı Whalemap, Blockchain bilgilerinin uzun vadeli ayı döngüsü teorisinin yersiz olduğunu ortaya koyduğunu açıkladı.

Whalemap analistleri, şöyle belirtti:

Bu makale birinci olarak ilkbitcoin’de yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku