Bitcoin’in neden yükseldiğini açıklayan Mike Novogratz, yılın son çeyreği için kestirimini paylaştı

0

CNBC’nin Squawk Box programında yakın vakitte yayınlanan bir röportajda, Galaxy Digital kurucusu ve CEO’su Mike Novogratz, Bitcoin ve Ethereum fiyatlarının mevcut artışına yol açan nedenleri özetledi.

Ayrıyeten Novogratz, başkan kripto para ünitesinin 2021’in dördüncü çeyreğinde toparlanmaya devam edeceğine inandığını belirtti.

Kripto para fiyatları neden yükseldi?

Birinci olarak 2013-2014’te Bitcoin satın alan ve ETH’nin hâlâ 0,99 dolar olduğu 2015’te Vitalik Buterin’den 500.000 ETH alan eski Goldman Sachs varlık yöneticisi, kripto para rallisinin tekrar başlamasının Walmart ve Amazon’un kripto alanıyla ilgilenmesine bağlı olduğuna inanıyor.

Galaxy Digital CEO’su, finansal yapının birçoklarının Blockchain temelinde yine inşa edileceğini belirtti.

“Kripto para piyasası ve S&P 500 düzgün bir dördüncü çeyrek geçirebilir”

Bitcoin ve Ethereum’a bundan sonra ne olabileceği sorusuna ise Novogratz, kripto para piyasasının sonsuza kadar yükselemeyeceğini ve bu nedenle muhtemelen bu düzeylerde istikrar kazanacağını, konsolide olmaya başlayacağını belirtti. Lakin Novogratz, dördüncü çeyrekte Bitcoin ve öteki kripto varlıklarının rallilerine devam edeceğini inandığını belirtti.

Bu makale birinci olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku