Blend Labs, aracı kurumların boğa bir görünüm ile hisseyi derecelendirmeye başlaması ile yükseldi

0

Muharrir: Dhirendra Tripathi

Investing.com – Blend Labs payı (NYSE:BLND) Salı günü %5 artış yaşadı. En az sekiz aracı kurum, geçen ay halka açılan şirketi derecelendirme kapsamına aldı.

Yedi kurum ‘satın al’ ile derecelendirirken UBS’ten Karl Keirstead ‘nötr’ derecelendirdi. Analistler pay senedi için 20 dolar hedefliyor.

Pay senedi için fiyat amaçları, UBS’in 20 doları ile Goldman Sachs’ın 30 doları ortasında değişiyor – bu, Pazartesi günü payın kapanış fiyatı olan 19,60 dolardan yaklaşık %54 yüksek.

Blend, bankacılık yazılımı eserlerinin çevrimiçi tüketici tecrübesini destekleyen beyaz etiketli bir platform. Şirket, ipotek kredisi müracaat sürecini düzgünleştirmeye odaklanarak başladı ve akabinde teklifini araba kredileri, kişisel krediler, kredi kartları ve başka finansal eserleri içerecek biçimde genişletti.

Pay için 24 dolar hedefleyen Wells Fargo’dan Michael Turrin’e nazaran Blend, sırf “müşteri olarak dünyanın en büyük finans kurumlarından bazılarını” elde etmekle kalmadı, tıpkı vakitte süratli büyüme ve “etkileyici” net genişleme oranlarına yardımcı olan bir adım olarak müşterilerle güçlü bir bağ geliştirdi.

Turrin, Blend’in önündeki yolun vakitle gitgide çıkar sağlayıcı olabileceğine inanıyor.

KeyBanc analisti Josh Beck, optimistliğini Blend’in son derece “yapılandırılabilir” yazılımına ve birebir vakitte Lider Tim Mayopoulos ve Marc Greenberg üzere bankacılık dalının emektarları tarafından desteklenen kurucu Nima Ghamsari liderliğindeki idare takımına dayandırdı. Beck pay için 25 dolar hedefliyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku