ETH 2.0 için 100.000 ETH daha stake edildi

0

Ethereum tarafında 2.0 güncellemesi için stake edilen ETH ölçüsü artmaya devam ediyor.

CryptoQuant tarafından paylaşılan datalara nazaran yalnızca dün ETH 2.0 kontratına 100.000 ETH daha stake edildi.

Günlük bazda en yüksek stake ölçülerinden birine tekabül eden 23 Haziran’daki yatırma ölçüsü ile birlikte, sirkülasyonda bulunan ETH ölçüsünün yüzde 5’i, 2.0 güncellemesi için oluşturulan kontratta kilitlenmiş durumda.

Ethereum 2.0 Dataları Ne Durumda?

Ethereum 2.0 ağı bilgilerine nazaran toplamda 5,738,434 ETH ağda kilitlenmiş durumda.

Ethereum 2.0 için toplamda 174.250 başka doğrulayıcı faal olarak çalışırken, ağın yıllık staking getirisi de yüzde 6,5 civarında bulunuyor.

Stake edilen ETH ölçüsüne nazaran getiri azalırken, anlık olarak yüzde 6,5’lik bir getiri ETH 2.0 kontratında sunulmakta.

Birçok borsa tarafından da takviye sunulan ETH 2.0 staking süreçleri epey kolay bir formda gerçekleştirilebiliyor. Kilitlenen varlıklar ise Ethereum 2.0 ağının başlatılmasının akabinde özgür kalabilecek.

O tarihe kadar stake edilen varlıklar kilitli durumda kalmış olacak. Birçok evreden geçerek aktive edilecek olan ETH 2.0 ağı uzun vakittir beklenmekte.

An prestijiyle Beacon Chain üzerinde çalışan ağda testler ve çalışmalar sürüyor. Süreçlerin tamamlanmasının akabinde Ethereum üzerinde bulunan tüm varlıklar, uygulamalar ve bilgiler yeni ağa transfer edilmiş olacak. Bu sayede PoW algoritmasını bırakacak olan Ethereum, PoS sistemine geçiş yapmış olacak.

Bu makale birinci olarak Muhabbit’te yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku