Ethereum kurucusu Vitalik Buterin, Dogecoin hakkında konuştu

0

En büyük ikinci Blockchain platformu Ethereum’un kurucusu Vitalik Buterin, takip ettiği 268 kişi için küçük bir FAKAT (soru-cevap) oturumu düzenledi. Ethereum kurucu ortağına soru soranlar ortasında Tesla CEO’su Elon Musk, Ava Labs kurucusu ve CEO’su Emin Gün Sirer ve birçok değerli isim yer aldı.

Elon Musk, Vitalik’e sıklıkla dayanak paylaşımları yaptığı Dogecoin hakkında sorular yöneltti.

Vitalik’e gelen sorulardan biri, DOGE ve Ethereum ortasında bir işbirliği için rastgele bir teklif olup olmadığı konusuydu.

Milyarder ve The Three Arrows Capital CEO’su Zhu Su, Vitalik’e gelecekte Ethereum ve Doge Blockchain platformları ortasında bir işbirliği için umut verici fikirlerini paylaşıp paylaşamayacağını sordu.

Ethereum kurucu ortağı, Doge’un yakında Proof of Stake konsensüs protokolüne geçeceği, lakin Proof of Work aracılığıyla yıllık 5 milyar coinlik emisyonlarını sürdüreceği umudunu paylaştı. Vitalik, Doge takımının bu büyüklükteki DOGE’yi global kamu mallarını finanse eden bir tıp DAO’ya koyabileceğini öne sürdü.

Buterin, Doge’nin bir Ethereum kodu aracılığıyla PoS’a geçeceğini umduğunu da kelamlarına ekledi.

Bu makale birinci olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku