Ethereum’da yükseliş devam ediyor: Değerli düzeyler neler?

0

Ethereum (ETH) 3.250 dolar düzeyinin üzerinde bir taban oluşturdu ve istikrarlı bir yükseliş başlattı. Son olarak ETH, 3.350 ve 3.380 dolar düzeylerinde yer alan direnç düzeylerini de geçmeyi başardı. 3.400 dolar düzeyini de aşan ETH, 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın üzerine çıkarak sağlam bir dayanak oluşturdu.

Şu anda en büyük altcoin 3.543 dolar ve 100 saatlik kolay hareketli ortalamanın üzerinde süreç görüyor. Ayrıyeten saatlik ETH/USD grafiğinde 3.425 dolara yakın takviyeyle oluşan kıymetli bir yükseliş trendi çizgisi var.

3.500 dolarlık direncin üzerinde net bir kırılma, diğer bir artış için kapıları açabilir. Belirtilen durumda ETH, muhtemelen 3.600 dolar düzeyine yükselebilir.

Ethereum 3.480 ve 3.500 dolar direnç düzeylerinin üzerinde yükselmeye devam edemezse aşağı istikametli bir düzeltme başlatabilir. Aşağı tarafta birinci kıymetli takviye, 3.435 dolar düzeyine yakın.

Bir sonraki büyük takviye 3.425 dolarlık bölge ve trend çizgisinin yakınında oluşuyor. Trend çizgisinin altında aşağı istikametli bir kırılma, keskin bir düşüşü tetikleyebilir. Belirtilen senaryoda, ETH fiyatı 3.350 dolarlık dayanak bölgesini tekrar ziyaret edebilir.

Teknik Göstergeler

  • Saatlik MACD: ETH/USD için MACD yükseliş bölgesinde sürat kazanıyor.
  • Saatlik RSI: ETH/USD için RSI 50 düzeyinin üzerinde.
  • Ana Dayanak Düzeyi: 3.350 dolar
  • Ana Direnç Düzeyi: 3.500 dolar

Bu makale birinci olarak Kriptofoni üzerinde yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku