Fenerbahçe, kripto para ön satışından elde edilen yararı açıkladı

0

Investing.com – Kripto para alanına süratli bir giriş yapan Fenerbahçe (IS:FENER) Spor Kulübü, “Fenerbahçe Token” projesinden ne kadar kar elde ettiklerini açıkladı. Kamuyu Aydınlatma Platformu (KAP) aracılığıyla bir duyuru yayımlayan kulüp, ön satış sürecinde 268 milyon 500 bin TL gelir elde ettiklerini duyurdu.

Geçtiğimiz günlerde Paribu iş birliğiyle çıkarılan “Fenerbahçe Token” isimli taraftar tokeni ile gündeme gelen Fenerbahçe Spor Kulübü, bugün KAP’a yaptığı bildirimde ön satış sürecinin muvaffakiyetle tamamlandığını duyurdu. Duyuruda şu sözler yer aldı:

“Değişen dünyaya ayak uydurmak zorundayız”

Hafta başında Faruk Ilgaz Tesislerimizde gerçekleştirilen imza merasiminde konuşan Fenerbahçe Spor Kulübü Lideri Ali Koç, dijitalleşen dünyaya ayak uydurmak konusunda çalışmalar yaptıklarını açıklamıştı. Fenerbahçe resmi web sitesinde yer alan habere nazaran Koç, şu sözlerde bulunmuştu:

Avrupa’nın önde gelen futbol kulüplerinin de taraftar tokeni çalışmaları yaptığını hatırlatan Lider Koç, çift taraflı kar sağlayan bir iş birliğine adım attıklarını belirtti.

Muharrir: Deniz Engin

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku