Gün Öncesi: Honest, Garden Entertainment ve tüketici hissiyatı

0

Muharrir: Dhirendra Tripathi

Investing.com – S&P 500 endeksi, büyük teknoloji isimlerinin toparlanması ile Perşembe günü bir rekor daha koştu.

Mega kapasiteli teknoloji payları, Intel Corporation (NASDAQ:INTC) ve Micron Technology Inc (NASDAQ:MU) baskılarına karşın genel teknoloji bölümünü canlı tuttu.

Bellek tedarikinde bolluk olacağı telaşları ortasında Morgan Stanley (NYSE:MS), dala ait temkinli bir not verdikten sonra iki çip devi sert düşüş yaşadı.

Beyaz Saray, petrol üreticisi ülkelerin üretimi artırmasını istedikten sonra petrol baskı altına girdi.

Wall Street’in bir kısmı döngüseller için tabanın göründüğünü ve artış yaşanacağını varsayım ederken döngüsel paylardaki genel zayıflık kısa ömürlü olduğunu kanıtlayabilir.

Bugün sessiz bir Cuma olacak üzere görünüyor. Bilgi ve çıkar raporu açısından sakin. Piyasaları etkilemesi beklenen üç gelişme şöyle:

1. Honest çıkar raporu

Honest Company Inc (NASDAQ:HNST), ikinci çeyrekte 78,81 milyon dolar gelir üzerine pay başına 18 sent kayıp paylaşabilir.

2. Garden Entertainment raporu

New York’ta Madison Square Garden ve Radio City Music Hall üzere spor ve canlı cümbüş yerlerini yöneten Madison Square Garden Entertainment Corp (NYSE:MSGE) için beklentiler, dördüncü çeyrekte 71,46 milyon dolar gelir ve pay başına 3,31 dolar kayıp paylaşması istikametinde.

3. Tüketici hissiyatı

ABD’nin Ağustos ayı tüketici hissiyatı için ön okumanın geçen ay gördüğü 81,2 puanda değişmesi beklenmiyor.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku