Hakkımızda

Canlipara.info 2019 yılında faaliyete geçmiş özel finans danışmanlık hizmeti veren bir kuruluştur. 1998 yılından itibaren sektörde türlü sıfatlar ile edindiğimiz tecrübeleri aktarmaktan büyük mutluluk ve gurur duyuyoruz.

Yüksek önceliğimiz olan altın, döviz ve kripto paralar hakkında takip ettiğimiz tüm kaynaklardan edindiğimiz önemli ipuçlarını tecrübeli takım arkadaşlarımızın öngörüleri ile değerlendirip, canlipara.info adresinde makale olarak yayınlama yapmaktayız.

Ayrıca yine finans ve borsa alanında da dünya çapında takip ettiğimiz mecralardan edindiğimiz bilgiler ile özel danışmanlık ve yatırımcılar için erken uyarı sistemini kullanmaktayız. Erken uyarı sistemi hangi para biriminden ne zaman ve ne şekilde çıkacağınızı ön gören ve olası kar / zarar ratiosunu en aza ve en yükseğe çıkarmak için geliştirdiğimiz bir çalışma sistemidir.

2021-2013 yılları hedeflerimiz arasında olan ve hali hazırda 100 e yakın müşterimizin faydalandığı özel danışmanlık hizmet desteğimiz 7/24 birebir bağlantı şeklinde ilerlemekte ve çok olumlu geri dönüşler almaktadır. Gösterdiğiniz ilgi ve takipleriniz için çok teşekkür ederiz.

Her türlü soru, şikayet ve öneri için bizlere iletişim sayfamızdan ulaşabilirsiniz.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku