Opera’dan stablecoin adımı geldi

0

Tanınan web tarayıcısı Opera’dan stablecoin adımı geldi. Kripto paralara hayli sıcak yaklaşan Opera, geçtiğimiz devirde kripto para cüzdanını platformuna entegre etmişti.

Web tarayıcısı yeni adımı ile birlikte birinci kere bir “stablecoin”e takviye sağlamaya başladı.

First Squawk’tan elde edilen bilgilere nazaran Opera, platformuna Celo Dollar (CUSD) ve Celo Euro (CEUR) stablecoin tahlillerini entegre edecek. Milyonlarca kullanıcısına stablecoin kullanma imkanı tanıyacak olan Opera’nın bu adımı, “stablecoin”lerin ve kullanımlarının yaygınlaşması için kıymetli bir adım olarak yorumlanıyor.

Celo USD (CUSD) Nedir?

Celo, küresel taşınabilir ödeme tahlilleri sunan bir kuruluş olarak öne çıkıyor. Celo Dollar ve Celo Euro stablecoin tahlilleri ile öne çıkan şirketin art planda değerli destekçileri de bulunuyor.

Coinbase, Lakestar, Polychain Capital, A16z, ve General Catalyst üzere şirketler tarafından desteklenen Celo, sonları kaldırarak küresel ödeme tahlilleri sunmayı hedefliyor.

NFT Dayanağı Mevcut

Kullanıcılarına sunduğu cüzdanda Ethereum tabanlı NFT’leri destekleyen Opera, platformuna birçok yenilik getirmeyi sürdürüyor.

Cüzdan tahlili ile DeFi eserlerine entegrasyon da sunan Opera’nın sıradaki adımının ne olacağı ise bilinmiyor.

Bu makale birinci olarak Muhabbit’te yayımlanmıştır

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku