Solana (SOL) 450 milyon dolarlık yatırım alıyor

1

Blockchain projesi Solana (SOL) değerli bir yatırım fırsatı ile karşı karşıya.

Decrypt tarafında yayımlanan rapora nazaran Solana, yeni yatırımı ile Ethereum’a baş tutmayı planlıyor. FTX’in merkezsiz borsası Serum’un da çalıştığı Solana ekosistemi, beklenti gerçekleşirse 300-450 milyon dolar civarı yatırım alacak.

Husus ile ilgili Solana (SOL) cephesinden şimdi resmi bir açıklama gelmiş olmamasına karşın, yatırımın kısa müddette açıklanacağı beklentisi sürüyor.

Proof of History (PoH) konsensus sistemini kullanan Solana, yüksek ölçeklenebilirlik argümanı ile öne çıkıyor. Serum ile birlikte ağ üzeri hacim noktasında büyük bir ilerleme kaydeden Solana, faal kullanılan Blockchain projeleri ortasında yer alıyor.

Geçtiğimiz yıllarda da farklı yatırım şirketlerinden dayanak alan Solana (SOL), Güney Kore’deki ekosistemin gelişmesi için 20 milyon dolarlık bir fon ayırmıştı.

Solana (SOL), piyasa hacmine nazaran sıralandığında 15’inci basamakta bulunuyor. An prestijiyle 43 dolar düzeylerinden alıcı bulan SOL’ün piyasa pahası ise 12 milyar dolar düzeylerinde.

Bu makale birinci olarak Muhabbit’te yayımlanmıştır

1 yorum
  1. Latex Can diyor

    Az biraz yatırım yapma zamanı gibi sanki bu kadar yatırım alan kesin bir yükseliş gösterecektir.

Cevap bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.

Bu web sitesi deneyiminizi geliştirmek için çerezleri kullanır. Bununla iyi olduğunuzu varsayacağız, ancak isterseniz vazgeçebilirsiniz. Kabul ediyorum Mesajları Oku